Με κρασί & παρέα !
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiXLxZwspZfiRPjd6P8eUTiATIY3vt7sIPc8p13RnbXqG6Dg0J2HIsFWK4M6-mpYRmmcRU_5qVQxYuI-YjYsV0y3UWzLJ_0PRIWkT2F3wYZEIb_TdTc0iPRhwmY88TYgUTxuG4T03v6Xq4/s640/ts9llaz4.bmp)
Το Corinthian Wine Club - Evoin Evan διοργανώνει την πρώτη του μεσημεριάτικη οινική μάζωξη και σας προσκαλεί σε μια γευσιγνωστική εκδήλωση με πιο παρείστικη διάθεση!
Την Κυριακή 7 Απριλίου μαζεύουμε την παρέα μας, γύρω στις 13.00 στο Φουρνιστό Μαντζούνι (Πατρών 87 , Κόρινθος) και απολαμβάνουμε μεζεδάκια και άλλες λιχουδιές με τη συνοδεία των κρασιών του οινοποιείου Δενέζη, από την Αρχαία Νεμέα!
🍽️Ορεκτικά, σαλάτες, πίτες και κυρίως πιάτο θα σερβιριστούν μαζί με 3 κρασιά του οινοποιείου. Θα υπάρχει επίσης η δυνατότητα για δωρεάν γευστική δοκιμή όλης της γκάμας των κρασιών του οινοποιείου για όσους ενδιαφέρονται.
🍽 Θα υπάρχει και η επιλογή χορτοφαγικού μενού για τους νηστεύοντες.
💰 Κόστος: 15€ /άτομο
Ημερομηνία εκδήλωσης: Κυριακή 7 Απριλίου και ώρα 13.00μμ
☎️Οι κρατήσεις είναι απαραίτητες στα τηλ. 6977451531, 6934024030
Φωτογραφίες από την εκδήλωση :
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δεν επιτρέπονται νέα σχόλια.